Як отримати мікро кредит під 0 відсотків на картку?


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Позики для деяких людей – це зовсім не чергові примхи, а життєві необхідності у разі несприятливих подій, які трапляються, зазвичай, за принципом бутерброда, що падає смальцем до низу:
- у самий скрутний час;
- у вигляді раптових грошових криз;
- у разі тяжких хвороб близьких людей;
- стихійних лих, дорожніх аварій;
- або неочікуваного ущербу, наприклад, від прориву каналізації чи водопостачання у сусідів зверху.

Як правило, страхові компанії в цих випадках тягнуть з виплатами, а то і зовсім «відхрещуються» від страхових компенсацій. Банки також не поспішають з оформленням позики, вимагаючи купу всіляких документів, починаючи від паперів, які підтверджують платоспроможність позичальника і закінчуючи довідками від поручителів. 

Начебто це не мікропозика для придбання пилососу, а майже береться авто в кредит, і що поручителі здатні повернути борг замість того, хто намагається отримати кошти.

В результаті виходить так, що буде потрачено и багато часу и нервів, а в кінці кінців позичальник отримує від банківської установи, як це дуже часто буває, зовсім не позику, а як кажуть в народі, справжню дулю, ще й з маком. Або банк позику начебто схвалює, та з величезною комісійною сплатою відсотків. 

Тим не менш у фінансовому бізнесі є компанії, які пропонують гроші без відсотків з терміном повернення – до зарплати. Зазвичай це не банківські установи, а макрофінансові організації, які видають кредити під 0 відсотків на картку з метою реклами та для розширення клієнтської аудиторії.    

Взяти кредити онлайн під 0: умови отримання

Якщо позичальники є молодими людьми, починаючими підприємцями у сфері продаж або малого бізнесу, то вони можуть взяти у мікрофінансової організації позику під 0 відсотків. Інакше кажучи, сумою повернення буде сума позичання при умовах:
- якщо вони являються новими клієнтами у МФО;
- беруть в мікрофінансовій установі перший кредит під 0;
- і згодні отримати кошти позики на картку.

Іноді у позичальників виникають (зовсім не безпідставні, судячи по публікаціям ЗМІ) підозри, що безпроцентні кредити можуть бути пастками для попадання у фінансову кабалу. Як говориться, що безкоштовне сало може бути тільки у капкані.

Однак ризики є, як для позичальників, так і для кредиторів, тому тут існує певний баланс загроз, що з одного боку  не стримує, а з другого – лімітує пропозиції МФО безпроцентні позичання:
- максимальними сумами видачі, зазвичай, від 500 і до 15 тис. грн.;
- строки погашення кредитів – це від неділі до місяця, у так званому режимі, до зарплати;
- з одноразовою можливістю взяти таку мікро позику.

Відносно умов до позичальників, то можна взяти кредит онлайн під 0 відсотків позичальникам:
- яким виповнилося не менше, як 20 років;
- вони є громадянами України;
- які мають дійсні паспорти, та реєстрацію в будь якому населеному пункті, за винятком Криму, та таких областей, як Луганська та Донецька.

Щодо останнього пункту умов, то тут цілком зрозуміло чому мікрофінансові структури знімають можливість загроз неповернення кредитів під 0 від жителів окремих українських територій.

Важливо! Безвідсотковий кредит по законодавству означає, що позика під 0 допускає нарахування сум у діапазоні від 0 і до 0,99 відсотків. Тому може виявитися так, що позичальник, який сподівається на повернення позики за її номіналом, з подивом узнає, що окрім кредиту треба виплатити додаткові кошти для його повного погашення.         

Кредит онлайн на карту під 0: особливості оформлення

Сама процедура під назвою «онлайн» передбачає, що потенційний позичальник повинен мати доступ до Інтернету, а також комп’ютер або мобільний девайс.

Після того, як людина, якій потрібна позика, вибере той чи інший онлайн-сервіс  для отримання коштів, вона повинна на ньому:
- зареєструватися;
- вибрати на онлайн калькуляторі суму позики, а також термін її погашення;
- і заповнити, так звану, анкету позичальника.

Ця анкета, зазвичай, містить кілька питань на котрі необхідно відповісти, заповнивши відповідні пункти, по-перше, правдиво, по-друге, коректно і, по-третє, уважно. Інакше шансів на отримання кредиту у позичальника не буде.

Анкета позичальника, як правило, складається з пунктів, де необхідно:
- вказати ПІП претендента на позику;
- додати файл копії або скану паспорта;
- вказати номер телефону;
- а також E-mail.

Крім того, слід згідно інструкції, яку запропонує онлайн сервіс верифікувати картку тої чи іншої банківської установи.

Заявка на позику складається з інформації, яка вибрана на онлайн калькуляторі, та з анкети позичальника. Вона розглядається впродовж четверті або полу години. Рішення про схвалення позики, або про відмову може прийти або у вигляді SMS на телефон, або як повідомлення на E-mail.

Згідно статистики процент відмов складає в межах 3 процентів. Зазвичай, це відбувається із-за неточності даних, або за рахунок помилок. 

Де позичити гроші без відсотків, або отримати кредит онлайн під 0?

Звісно, що клієнтів вибирають не онлайн сервіси кредитування, а самі потенційні позичальники, тому їх вибір повинен бути відповідальним і серйозним. Справа в тому, що не всі портали МФО виявляються прозорими, а їх програми кредитування – вигідними для позичальників.

Самий важливий критерій вибору – це наявність на онлайн ресурсах калькуляторів кредитних сум і відповідних виплат для погашення позик. Даний інструмент розрахунку відразу показує потенційному позичальнику які переплати йому треба буде здійснити, навіть в тих випадках коли кредит під 0.

Наступний критерій для того, щоби вибрати той чи інший дистанційний кредитний ресурс – це доступність служби підтримки порталу, яку можна перевірити по наявності контактних даних, а також переконавшись у доступності комунікації,подзвонивши у службу підтримки, або написавши повідомлення на електронну почту. Інакше у позичальника не буде впевненості у тому, що у разі виникнення проблем він не отримає підтримку адміністрації ресурсу, або необхідну інформацію.

Прозорі і відповідальні ресурси мають інтуїтивно доступні онлайн калькулятори, де відображаються відсотки по кредитам, оснащені персональними кабінетами клієнтів з актуальною інформацією по:
- виплатам позики; 
- відшкодуванню кредиту;
- сумам і по термінам наступних погашень.

Крім того, такі кредитні структури постійно знаходяться на зв’язку з позичальниками для надання тої чи іншої інформації, або для вирішення тої чи іншої проблеми.

Кредит без відсотків на карту: особливості погашення

Найбільш відповідальні онлайн ресурси, як вже зазначалось, мають персональні клієнтські  віртуальні кабінети с можливістю доступу до актуальної інформації не тільки відносно отримання позики, а й з доступними для позичальника способами погашення боргу:
- як з допомогою опцій самого персонального кабінету;
- так і роз’ясненням, що переказ коштів в рахунок боргу можна зробити на терміналах;
- а також через каси тих чи інших банків готівкою;
- і через електронні ресурси, так званих миттєвих переказів.

Як правило, кредитні організації не вимагають робити перекази повними сумами боргу, у них є можливість погашати кредити й частково.

У разі виникнення проблем з виплатами боргу позичальникам надається право пролонгації строків погашення. Це можуть бути такі відстрочення, як у 3 дні, недільні, та декадні перерви у чергових виплатах.

Декілька нагадувань з застереженням: «Обережно – мікрозайми під нуль!»

Слід звертати увагу на умови пролонгації погашень кредитів. Справа в тому, що, зазвичай, відстрочення виплат являється платною процедурою. Інакше кажучи, пролонгація – є не безоплатним інструментом доступного кредитування.

А також необхідно уважно слідити за термінами відшкодувань, інакше можливі штрафні санкції у вигляді пені і в результаті можна отримати не кредит під 0 відсотків, а звичайний займ з досить великою сумою погашення.

У численних публікаціях ЗМІ наводяться приклади, коли звичайні кредити з відсотками стають більш вигідними у порівнянні з кредитуванням «під 0».  

Деякі мікрофінансові організації спеціально надають так звані «кредити під 0 без дзвінків», не намагаючись інформувати позичальників, щодо термінів сплати, а також остатку сум боргу. Це робиться спеціально для того, щоб накопичувалася величезна сума для остаточної виплати, і тоді вже менеджери онлайн ресурсу не дають боржникам спуску, постійно телефонуючи о необхідності погашення кредиту.

Будь які стосунки з фінансовими установами, у тому числі, й відносно безвідсоткових позичень, договори та умови кредитування повинні бути вивчені досконально. Особливо, в тих частинах, які присвячені додатковим комісіям, виплатам за відстрочки, умовам повного погашення і страхування кредиту.

Бувають випадки, що мікрокредити страхуються на певні суми і уже після повного погашення (якщо погашення було достроковим) виходить, що період страхування не закінчився і тому начисляється заборгованість по страховим виплатам. 

Треба підходити до вибору тих чи інших кредиторів максимально відповідально. Не треба ігнорувати вивчення інформації про фінансові структури, як у паперових ЗМІ, так і у Інтернеті.

Слід знайти форуми і не баритися з вивченням відгуків позичальників. Не треба довіряти відгукам на самих онлайн ресурсах, як правило, вони не мають нічого спільного з об’єктивністю. Справа в тому, що схвальні коментарі – це тексти, які оплачені самими кредиторами для введення в оману потенційних позичальників.