Взяти кредит на картку без дзвінків оператора та зайвих питань


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Сучасні кредитори за будь-яку ціну намагаються знизити можливі ризики, які стосуються повернення виданих позик, але не завжди їхні заходи можна вважати ефективними. Взяти ті ж самі дзвінки на роботу та родичам – з метою визначення кредитоспроможності потенційного позичальника. Навряд таким чином можна з’ясувати що небудь корисне. Навпаки – ці дії тільки налаштовують клієнта на негатив та пробуджують нездоровий інтерес до його персони з боку оточення. Поміркуйте самі – кому сподобається те, що про його фінансові справи будуть знати колеги, друзі та знайомі? Саме тому, багато людей цікавляться, як можна отримувати кредити онлайн без дзвінків родичам, знайомим та колегам. 

Особливо у тому випадку, коли людина потрапила у несприятливу життєву ситуацію та їй терміново потрібні гроші, а отримати допомогу немає звідкіля. Так влаштована людська психологія – чим складніша проблема, тим менше хочеться, щоб про неї знало широке коло людей. 

Насправді, друзі, родичі та інші близькі люди не спішать на допомогу – сучасна економічна ситуація не дозволяє допомагати гроші усім, хто потрапив у халепу. А ось проявити нездоровий інтерес, спитавши у співробітника банка «а скільки він бере», «а на що йому кредит», «куди можна подіти такі гроші» чи щось таке інше – це з задоволенням.   

Це одна з причин, за якою звертатися у звичайний українській банк з метою отримання кредиту бажає далеко не кожен. Дзвінки родичам, колегам та незнайомим людям обумовлюють виникнення великої кількості зайвих питань. 

Але це не найбільша проблема – особливо у несприятливій життєвій ситуації, коли гроші потрібні екстрено, и не на смартфон, а на, скажімо, лікування. Справа вся у тому, що у більшості випадків, банк розглядає кожну з поданих заявок на отримання кредиту по декілька днів – до тижня. Чекати протягом цього періоду можливості немає, тому відправлення заявки в один зі звичайних банків не можна вважати оптимальним варіантом вирішення виниклого питання проблеми з грошима. 

Єдиний вихід з даної ситуації - швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків, який видають мікрофінансові організації (скорочено МФО або МКФ).

Вимоги щоб взяти кредит на картку без дзвінків

Максимально лояльні – потенційний позичальник, який цікавиться, де можна отримати кредит онлайн на карту без дзвінків, повинен надати тільки паспорт громадянина України та свій власний номер платника податків (ІПН). Ще одна вимога - на момент відправлення заявки йому має бути 18 років (деякі контори встановлюють нижню планку 21 рік, а верхню – 75 років). Крім того, позичальнику необхідно буде при собі мати мобільний телефон з активною СІМ-карткою, персоніфіковану кредитну/дебетову картку (власне, на неї й будуть перераховуватися гроші – якщо не оформлюється мікрокредит готівкою), комп’ютер або смартфон да, звичайно ж, доступ до мережі Інтернет. Все, цього досить. 

Ситуація зовсім не ускладняється у тому випадку, якщо у позичальника погана кредитна історія. Так, через це жодна з великих фінансових установ не буде з ним співробітничати, але МФО позику схвалить. Навіть у тому випадку, якщо знадобилися гроші у неробочий (святковий чи вихідний) день, або навіть у нічний час (погодьтеся, різні ж бувають у житті проблеми).  

Потому варіант оформити кредит на картку без дзвінків і поручителів через МФО можна вважати єдиним виходом в даній ситуації.  Важливий момент, на якій треба звернути  увагу. Справа у тому, що запропонований банківський продукт ні в якому випадку  не звичайна кредитна картка, а саме позика, що перераховується на персоніфіковану кредитку клієнта. Це такий самий мікрокредит, які МФО видала не в офісі, а по інтернету. Зазначте,  що з кожним днем кредит онлайн без відмов і дзвінків бажає оформити все більша кількість людей, а ось звичайні позики вже стабільно відходять на задній план. Сучасну тенденцію можна пояснити тим, бо варіант отримати гроші на карту без дзвінків є найбільш зручним засобом вирішення грошового питання. 

Кредит без відмов та дзвінків - оформлення цілодобово та на вигідних умовах

Ви можете почути багато чого стосовно нібито «брудних схем», які застосовують МКФ  при наданні мікрокредитів по інтернету, але ж відповідає уся ця інформація реальному стану речей? Насправді, усі претензії, адресовані у бік МФО (вони стосуються, у переважній кількості, «порушення законодавства»), не знаходять під собою підстав. Так, МФО встановлюють вищій % за користування позиченими грошима, але це не йде всупереч вимогам закону України! В умовах КД чітко прописані всі ці моменти – позичальник бачить, що підписує та на які умови співробітництва погоджується. Немає ніяких «дрібних текстів» та прихованих відсотків, прописаних езоповою мовою. Все завжди чесно, зрозуміло та прозоро – МФО не може працювати ніяк інакше. Тільки в рамках закону України. Всі ці контори мають ліцензію Нацбанку. Якщо у клієнта виникають певні питання стосовно цього моменту, він завжди має можливість переглянути відповідну документацію на веб-сайті МФО, з якою він вирішив співпрацювати. 

Онлайн кредит без дзвінків і перевірок також укладається як правомірна угода.  Механізм оформлення позики по інтернету зовсім не відрізняється від процесу укладання кредитного договору з використанням паперових носіїв інформації – використовуються тільки різні засоби. 

Клієнт надає ті ж самі дані (паспорт та ІПН), що й при оформленні кредиту у режимі оффлайн. Схвалення кредиту може бути здійснено тільки після того, як клієнт підтвердить свою особистість. Також позичальник зв’язує з акаунтом власну кредитну картку – цим проходить ідентифікацію вдруге. Замість підпису клієнт вказує пароль, відправлений на персональний номер телефону, який вказав під час реєстрації на сайті МФО. 

Висновок - кредит на карту цілодобово без дзвінків через МФО видається на законних підставах. Взагалі,  робота мікрокредитних організацій в Україні знаходиться у рамках правового поля та ніяким чином не порушує ні букву закону, ні морально-етичних норм. Все чесно і прозоро.

Більші % по кредитам, ніж у банках, пояснюються необхідністю компенсування більш високих ризиків. Насправді позичальники, які вже зіпсували колись свою кредитну історію та з якими (зрозуміло) не бажає співпрацювати жоден банк, не завжди, м’яко кажучи, демонструють ідеальне відношення своїх зобов’язань перед кредиторами, через що останні несуть втрати та не можуть допомагати іншим людям.  

Гроші на карту без дзвінків - як відбувається погашення позик, оформлених через МФО?

МФО надали позичальникам  реальну можливість не тільки швидко  оформити кредит без фото і дзвінків, а ще й зручно його віддавати. Пропонується кожною конторою кілька варіантів погашення оформленого кредиту:

 1. Перечисленням коштів з тієї ж карти, на яку й МФО переводила гроші. Слід зазначити, що він підходить виключно тим позичальникам, хто працює офіційно, отримує з/п на картку, або має ще якійсь види доходу, що переводяться на будь-яку (дебетову або соціальну) картку. Причому повертати гроші можна і з неперсоніфікованої картки, навіть з чужої. 
 2. За допомогою засобів електронної комерції – найчастіше використовується термінал iBOX або електронний гаманець. Але у цьому випадку при сплаті щомісячного внеску необхідно враховувати і комісії, що стягуються при використовуванні сервісу електронної комерції. Строк переведення грошей через сервіс електронної комерції – близько  2-3 робочих (банківських) діб.
 3. Через касу будь-якого банку – виконується транзакція на банківський рахунок МФО. Недоліки – ті ж самі, що є й в електронних сервісах. Ще й прийдеться йти у відділення банку.  

Переваги мікропозики без дзвінка та зайвих питань

Ніхто не буде сперечатись з тим, що онлайн-кредитування має чималу кількість переваг порівняно з отриманням мікрозайму в офісі МФО. Не можна не зазначити ряд переваг:

 1. Швидкість. Якщо у людини виникає потреба у термінових грошах, їй немає часу вивчати  безліч пропозицій, відвідувати різні сайти та відправляти багато заявок, з яких не факт, що хоча б одна буде ухвалена. Проте звернувшись по інтернету за  допомогою в МФО, позичальник може бути відсотків на 90% впевненим у тому, що він отримає потрібну йому суму, причому на вирішення питання піде не більш 25 хвилин. Висновок - головна перевага онлайн-кредиту без дзвінків та відмов – це реальна можливість отримати гроші саме у той момент, коли в них є необхідність, а не через декілька діб.
 2. Лояльність по відношенню до потенційного клієнту. Негативна кредитна історія, відсутність офіційного працевлаштування та «білої» з/п – не стануть перешкодою, якщо ви забажаєте взяти в МФО кредит без дзвінків в режимі онлайн. Достатньо буде мінімального пакету документів – можна надати лише паспорт громадянина України, ІПН та ввести код, надісланий на ваш номер телефону. Але слід зазначити, що деякі з мікрофінансових організацій встановлюють нижню вікову межу в 21 рік, а не 18, а верхню – 75 років. Зараз такі вимоги нечасті.
 3. Відсутність бюрократичних перешкод. Позичальнику не треба збирати масу довідок, відвідувати різноманітні бюрократичні контори та ще якось намагатися підтвердити свою кредитоспроможність. Отримати кредит без відмов та дзвінків можна навіть не виходячи зі свого власного дому! Зробив декілька кліків комп’ютерною мишею, ви зможете легко вирішити своє фінансове питання! 

Є ще одна дуже цікава пропозиція - кредит під 0% без дзвінків видають деякі з МКФ! На перший погляд це здається дивним – дійсно мікрокредитні організації, які ніколи не визначалися низькими ставками по %, видають (причому) без застави позики. Фактично безкоштовно – повертаєте стільки, скільки ж брали. Ніяких кабальних умов для позичальника. Єдине що - мають місце певні обмеження стосовно даного варіанту співробітництва: отримати позику на карту під 0% можна на короткий строк (10-15 днів, не більше), та при цьому тіло кредиту не повинне перевищувати 1,5-2 тисяч гривень. Оформити мікрозайм на таких умовах може тільки новий клієнт, який звернувся саме до цієї МФО вперше. Але навіть з урахуванням цих обмежень, запропоновані  умови кредитування можна вважати дуже цікавими!